Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Introligator

Lost Planet Colonies, problem z uruchomieniem

Polecane posty

Jak w temacie..

specyfikacja kompa:

System: Vista Home Premium SP2 x32

RAM: 4 GB

Graphic card: NVIDIA GeForce 9600M GT

Procesor: Intel Core2 Duo T6600 @ 2.20 GHz 2.20 GHz

Grę po instalacji, uruchamiam jako administrator, sterowniki karty graficznej są aktualne, DirectX zainstalowany z płyty... nawet kombinowałem ze zgodnością (co do tej, mam wątpliwości czy ona w ogóle pełni swoją funkcję).

Po odpaleniu ekran wygląda jakby dostosowywał rozdzielczość, czy schemat kolorów, po czym zatrzymuje się na czarnym ekranie, z kółkiem myślenia Visty na środku i tyle... czekać mogę do samego przybycia kostuchy, a nic się nie zmieni. Jak odpalam Menadżer zadań gra jest oznaczona jako aplikacja bez odpowiedzi.

Pisałem w tej sprawie na forum NVidii, ale pomimo kilkudziesięciu odwiedzin nikt mi nie odpowiedział. A problem jest o tyle denerwujący, że to samo się dzieje np. w przypadku Dark Sektora z CDA 10/2009. I teraz nie wiem czy to kwestia jakiegoś softa na moim kompie, systemu operacyjnego, czy może hardwaru (czy wpływ na to może mieć fakt że staram się gre odpalic na laptopie? W sumie spełnia wymagania gry, ale może rodzina tych kart graficznych na laptopa nie daje rady pociągnąć gry?)

Jeśli ktoś umie mi pomóc albo wytłumaczyć w czym rzecz, z góry bardzo dziękuję!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...