Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

TyRaNoX

[Xbox360] Tekken 6 i Gamepad

Polecane posty

Właśnie planuję zakup drugiego pada wraz z Tekkenem 6, lecz wątpliwości mi przybyło niestety. W wielu recenzjach wspominane jest o tym tragicznym padzie, że gra na nim jest możliwa ale nieprzyjemna. Także wielu ponoć combosów nie da się wykonać a podstawowe ruchy ciężko wychodzą. To wina krzyżaka - jest mocno niedopracowany. Każdy zaleca kupno PS 3 albo Arcade Sticka - jedyne możliwości. Ale ja nie mam na to pieniędzy, więc stąd moje pytanie do osób które mają T6 na X360. Czy na prawdę jest tak ciężko na tym padzie? Czy to prawda że podstawowe combosy ciężko się wykręca, a tych trudniejszych już nie damy rady? Według mnie to przesada i moim zdaniem wszystkiego idzie się przyzwyczaić.

Jak to się mówi "Trening czyni miszcza!!!"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze co masz na mysli pisząc "ten pad"? Brzmi to tak jakby chodziło o jakiegos szczególnego pada. Chodzi Ci o jakąs podróbke pada do Xboxa czy jak (jesli takie w ogole są)? No ale jezeli masz na mysli po prostu dokupienie drugiego oryginalnego pada to jak najbardziej polecam. Przetestowałem to (fakt ze u kumpla a nie u siebie) grajac z kumplem w T6. Pierwszego pada oczywiscie z konsolą dostał a drugiego dokupił na allegro (uzywany). Jakos nie zauwazylem zeby na tym z allegro grało sie gorzej niz na tym pierwszym. Krzyzak tez smigał gładko :) wszystkie kombosy dało sie zrobic bez problemu. Ja bym sie nie zastanawiał bo w Tekkenie najwieksza frajda to grac we dwóch.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledze nie chodzi raczej o zakup drugiego pada, a czy na padzie od X0 w ogóle da się grać w T6. Ja ci niestety nie pomogę gdyż nie lubię mordobić, ale słyszałem że zamiast krzyżaka można używać drugiego analoga. Gdybyś miał okazję radził bym tobie to sprawdzić (gra u kumpla, w sklepie itd.)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze co masz na mysli pisząc "ten pad"? Brzmi to tak jakby chodziło o jakiegos szczególnego pada. Chodzi Ci o jakąs podróbke pada do Xboxa czy jak (jesli takie w ogole są)? No ale jezeli masz na mysli po prostu dokupienie drugiego oryginalnego pada to jak najbardziej polecam.

Pad drugi chyba oryginalny, z allegro na końcu posta dam linki. Chodziło mi o raczej porównanie z padem do PS3, bo jak słyszałem pad od Xbox'a się nie nadaje do takiego typu gier. W każdej recenzji na Xbox'a o tym wspominają. Ale skoro zapewniasz że da się normalnie grać to ok.

@Dives - Wiem że nie lubisz mordobić. Powtarzasz mi to na okrągło...

http://allegro.pl/item918480251_nowy_orygi...przewodowy.html

- Xbox 360 Gamepad??? Nie wiem czy kupić, możecie mi doradzić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, dzisiaj zamawiam.

http://allegro.pl/item921928198_tekken_6_x...lia_okazja.html - Tak się zastanawiam jak to jest...

Gra w języku ang. a okładka i instrukcja w może być w innym... Dla mnie to jest podejrzane, w końcu ma tylko 8 negatywów ale niemal wszystkie tyczą się gier i oprogramowania...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja powiem jeszcze raz dla Twojej pewności :) na Xboxie 360 w tekkena 6 gra się elegancko. Niestety nie porównam Ci tego do PS3 bo nigdy z tym nie mialem stycznosci (ewentualnie PS2 - ale nie wiem czy porównywanie tekkena 5 z PS2 do tekkena 6 z X360 ma sens - jesli tak, to nie zauwazylem róznicy w sterowaniu). Kup sobie tego pada na allegro jak radzą koledzy powyżej i masz świety spokój :)

A jesli to cos pomoże to w soul calibura 4 tez grałem z kumplem na X360 i też było elegancko. Nie rozumiem jak ktos moze uwazac ze nie da sie w bijatyki grac na Xboxowych padach? No moze dlatego ze z PS3 nie mialem do czynienia i tam sa jakies cuda o ktorych nie wiem :) Powiem krótko - Xbox nadaje sie do bijatyk i kropka :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki, widzę że naprawdę starasz mi się pomóc. Niestety ziarnko niepewności zostało zasiane przez wiele recenzji, ale tak jak ty piszesz ja myślę że to wszystko jest wyolbrzymione. Poniżej daję linka z video recenzją, gdzie także wspominają o niewygodzie korzystanie z tego pada. Według mnie to jest przesadzone, tym bardziej już zdążyłem zakupić pada wraz z tą grą. A tym o to filmikiem zamykam temat. Dziękuje i pozdrawiam pomocnych userów.

- Recenzja OG Tekken 6
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...