Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SatanicJamnic

CeBIT 2010 ? poszukuję współtowarzyszy podróży

Polecane posty

Parę dni temu temu portal Career Journal rozdał drogą mailową darmowe wejściówki na tegoroczny CeBIT w Hanowerze. Ja się załapałem. Zarezerwowałem sobie bilet autokarowy na 3 marca. Będę na targach 3 dni. I teraz meritum sprawy ? czy ktoś z Was też się tam wybiera? Ja jadę z Łodzi i szukam współtowarzyszy podróży i/lub targów. Obce miasto, obcy język, może być ciężko bez jakiejś bratniej duszy? Zawsze milej jest jechać w kilka osób, no nie?

PS: Post specjalnie umieściłem w dziale sprzętowe bo to targi sprzętowe i fascynaci sprzętu, odwiedzający ten dział forum prędzej zobaczą ten temat niż gdyby był gdzieś w dziale różne. Proszę go nie przenosić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosilem sie juz chyba ze 3 lata, i w koncu sie zebralem i jade w tym roku. Roznica taka ze z wrocka, na targach bede tylko w sobote (jedyny dzien kiedy jest jakas ludzka ulga dla studenta), a i transport mam juz zalatwiony. Co do samych targow to zawsze z checia pozam pare nowych twarzy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich

Jezeli ktos wybiera sie na targi CEBIT i poszukuje noclegu, to mam do zaoferowania od 3 marca jeden pokoj z dwoma lozkami, telewizor, internet, dostep do kuchni. Niedaleko tagow (na Laatzen). Na zyczenie moge przeslac zdjecia. Cena: 40 euro za dobe. Kontakt: anuszka60@tlen.pl

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...