Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misieq_pk

Windows 7 - menu start i 4GB Ramu

Polecane posty

Witam!

w moim W7 w wersji RC 7100 (jeszcze wersja testowa...) irytują mnie 2 błędy - 1 praktycznie doprowadza mnie do pasji, drugi jest w sumie opcjonalny (choć też byłbym rad, gdyby się go rozwiązało)

mam nadzieję, że znajdzie się ktoś mądry i poradzi biedakowi, co najlepiej zrobić.

WinFix 1.1 nie pomógł przy wyłączeniu limitu RAMu na 32-bitowej wersji. Po prostu gdzy chcę naprawić "Taskbar JumpList is missing or doesn't store MRU file list" i klikam fix to program się zawiesza się (po prostu). jedynym wyjściem jest wyłączenie go przez Menedżera zadań.

W programie Sunrise Seven jest opcja odblokowania RAMu do 128GB (heh...) , mam 32-bitowy system, więc fizycznie mam 3,25GB a nie 4GB. i kiedy klikam, żeby odblokować ten RAM, program dalej chodzi, ale w miejsce odblokowania jest dalej na czerwono "Uwaga! Proszę czekać" i tez tak w nieskończoność....

Dziękuję i pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do RAMu, niestety - z malucha Ferrari nie zrobisz, choćbyś nie wiem jak się starał. Wersja 32 bitowa ma ograniczenie do 3,25 GB RAMu i takie programy do "odblokowania" RAMu to podpucha (a jeśli nawet nie, w co wierzyć mi się za bardzo nie chce - z tym programem ludzie miewają duże problemy, tj. przykładowo po ponownym uruchomieniu komputera pojawiają się poważne kłopoty z systemem). Gdyby to było możliwe, dużo osób pozostałoby przy 32 bitowym Xp, zamiast przesiadać się na Win 7 x64 (który jest lepszy pod wieloma względami).

Chcesz mojej rady? Przywróć ustawienia domyślne w tym programie i czym prędzej go odinstaluj. Sunrise Seven przynosi więcej kłopotów niż korzyści - nie miałem wprawdzie okazji się o tym przekonać osobiście, ale wystarczy poszperać w Sieci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo, to jeden problem z głowy (na razie...)

A z tym cholernym Menu Start nic nie da się zrobić? To mnie najbardziej interesuje i wkurza, mam bałagan w ikonkach, dlatego skróty w Starcie były jednym z sposobów ułatwienia sobie życia... no a teraz.

Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...