Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Krychu4195

Podzielenie dźwięku jak w xboxie...

Polecane posty

Siema chciałbym móc gadać z kumplem przez skype na słuchawkach i grać sobie w grę. Tylko chciałbym tak żebym na słuchawkach słyszał jedynie moją rozmowę z kumplem a na głośnikach żeby nie było słychać tej rozmowy... Wiecie coś jak na Xboxie (nie robię tego żeby upodobnić kompa do xboxa czy coś ale żeby mi wygodniej było). Czy da się tak zrobić? Proszę o instrukcje co i jak....

A i mam jeszcze jedno pytanko, czy da się wyłączyć dźwięk w konkretnym programie ta żeby w innych wciąż był? Widziałem że na Viście coś tam można zrobić ale do XP instrukcji nie znalazłem...

P.S. Chodzi mi o programy które nie mają takiej funkcji wbudowanej

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam podobne zapytanie odnośnie dzielenia dźwięku, czy da radę zrobić tak aby można było odpalić film na TV i np. jednocześnie grać w grę ale w taki sposób aby w TV był tylko dźwięk z filmu a normalnie przy kompie na głośnikach dźwięk z np. gry

TV mam podłączone przez HDMI (dźwięk idzie przez wmontowany układ w Radeon HD 4870x2)

Głośniki przez małego Jack'a (chyba dobrze napisałem : :tongue: ) do zintegrowanej karty dźwiękowej na Asus P5Q Pro

system to vista sp2 x64 HP

do tej pory podpinałem HDMI i zmieniałem w panelu sterowania na ATI High Definition Audio (albo jakoś tak - teraz siedzę na innym kompie) i wyłączałem dźwięk w grze, od razu mówię że kabel mam 15m (trochę kosztował ale się opłacało) i TV stoi w drugim pokoju

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...