Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pavlaq

Logitech X-540 trzaski

Polecane posty

Witam

chyba będę częstym gościem z problem - zakupiony ostatnio sprzęt stwarza same kłopoty.

mam dziwny problem - od tygodnia posiadam wymienione wyżej głośniki i coś jest nie tak. Do piątku/soboty wszytko było ok, ale teraz coś się kićka.

Kiedy zapuszczę jakiś film bądź grę to nic się nie dzieje - ale podczas słuchania muzyki 2 frontowe satelity i 2 tylnie trzeszczą. Nie mam zielonego pojęcia o co chodzi - gdyby zawsze tak było to rozumiem, że wina by była po stronie sprzętu.Tymczasem to, że problem pojawia się jedynie przy muzyce (ale nie muzyce w filmach)składania mnie to wniosku, że może chodzii o jakieś ustawienia. Na razie słucham muzyki z zintegrowanej karty dźwiękowej z płyty Asus P7P55D (karta to VIA VT1828S). Testowałem to również na winampie i windows media player z włączonym i wyłączonym equalizerem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inne głośniki (magnetofon) działały b dobrze, pomijając to, że niewiele miały siłę grać. Nic nie podłączałem do głośników poza kompem, grały jedynie filmy, gry i muzyka przy czym właśnie jest z problem z tą ostatnią..nie zawsze trzeszczą, ale zdarza się to dosyć często (i głównie przy tych samych utworach - ale są dobrej jakosci - 320).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...