Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gxkrizard

Xfire - Nie pokazuje zaproszonej osoby. (w Outstanding Invites) oraz brak serwerów SA-MP.

Polecane posty

Gość gxkrizard

Witam. Nie jest to może taki poważny problem z programem, ale jednak miło by było, gdyby osoba, którą zaprosiłem przez meila była w owej rubryce. Zamiast tego jest tam coś takiego:

@=Sent *=Received

User Role

No Outstanding Invites

Dodam, że znajomy przyjął zaproszenie (wszedł i zarejestrował się przez link w mailu) z dwie godziny temu (czas w grach już by się zaktualizował).

Druga sprawa jest taka, że jak wiemy przez Xfire można wchodzić na serwery gier oznaczonych jako "One-Click Join". Na stronie głównej pisze, że San Andreas Multiplayer do takich gier należy, a mimo to nie mogę wchodzić przez ten program na serwery tej gry. Czy to normalne, czy tylko ja mam taki problem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gxkrizard

Okej EtrOo, dzięki za pomoc. Widzę, że jeszcze muszę się trochę nauczyć na temat tego programu. To może jeszcze ktoś (najlepiej ktoś posiadający SAMP'a i Xfire) powie mi, czy widzi serwery do tej gry z poziomu programu. Jeśli nie, to czy wie czy to jest w ogóle możliwe. Z góry dziękuję za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...