Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lorn

CoD MW2 Grafika w Multi

Polecane posty

Witam, mam problem z nowym CoDem, kolejny z resztą. Odpaliłem grę w multi i grałem jakąś godzinkę. Wszystko było ok, tylko gra uruchomiła się domyślnie w 1024*768 więc po zakończonej sesji chciałem to zmienić... Przestawiłem suwak na moją rozdzielczość i pogrzebałem w opcjach zaawansowanych, po czym zaleciłem zastosowanie zmian... i gra wykrzaczyła się do windowsa, teraz przy każdej próbie uruchomienia odpala się w trybie awaryjnym 640*480 a każda zmiana konfiguracji prowadzi do wywalenia do systemu. Wie ktoś jak to rozwiązać??

W Single ustawienia zostały na poziomie, który wybrałem.

Mój komp:

-Intel C2D E8400 3GHz

-GF 9800GTX 512mb

-4Gb ram

-Win XP SP3

-najnowsze sterowniki grafiki (nvidia 191.07) i directx z płyty z grą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey Lorn, ostatnio też zakupiłem sobie tego CoDa i problemy z nim związane dręczą mnie nie ustannie..... Ostatni z nich pojawił sie, gdy sfrustrowany jednym błedęm w singlu, który uniemożliwiał przejśćie dalej sięgnąłem po multi. Włączam menu, zmieniam grafikę ( i podobnie zreszta jak w singlu, choć tam ten problem potem jakoś zniknął) i nie ważne, czy to będzie wygładzanie krawędzi, czy zmian ustawienie głośników, czy wreszczie rozdzielczości........ wywala mnie do pulpitu z wiadomością, że mój kochany DirectX napotkał bład krytyczny. No to odpalam grę 15 razy, klikając różne ustawienia, nawet po "przywróć do optymalnych ustawień" , jak kilkne, a potem pojawi sie okienko "Czy na pewno chcesz zmeiniać ustawwienia?" (czy jakoś tak), wyszstko się, za przeproszeniem, pieprzy..... jak znajdziesz rozwiązanie problemu to napisz mi proszę, albo na xfire, ablo tu..... a, komp mam jak rakietę, wiec to nie jego wina, z rafiką GTX260 i E7200, 4GB RAMu, to raczej nie wina wydajności mojej maszyny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...