Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

shot

Internet bezprzewodowy - jaka oferta, jaki operator komórkowy?

Polecane posty

Witam.

Niecałe dwa lata temu ponieważ miałem nowotwór dostałem od fundacji laptopa z internetem opłaconym właśnie na dwa lata.

Niestety był to Orange który ma u mnie słaby zasięg(w granicach 45%).

Teraz zamierzam kupić jakiś inny, lepszy.

W grę wchodzi tylko bezprzewodowy ponieważ nie nie mam "kopanego telefonu"(jeden sąsiad-idiota się nie zgodził aby poprowadzili kabel po jego działce :/) .

Z tego co wiem dobry zasięg ma u mnie Plus i Era.

W ogóle nie orientuję się w ofertach operatorów.Proszę was o pomoc w doborze czegoś dobrego i taniego :)

Zapoznaj się z zasadami zakładania tematów. Tytuł poprawiłem.

[wies.niak]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy mobilny internet ma PLAY, ale tylko w zasięgu 3G. Ja miałem przez rok iPlusa, prędkości prędkościami, ale z transferem danych nie miałem problemu 3GB za 75zł, tak sobie teraz patrzę i widzę że za taki abonament można mieć aż 6GB więc według mnie najbardziej się opłaca.

Aktualnie mam Orange Freedom PRO, który mam z limitem 3GB, ale za to prędkość 1Mbs/s. Też jest bezprzewodowy, ale modem ma swoje wymiary (oczywiście ma baterie) i jak byś się uparł mógłbyś go wozić. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że Play rulz. 10 GB na 45zł i super prędkość (niestety pingi nie pozwalają na granie przez neta, ale to przecież tylko modem na kartę sim...). Oczywiście musisz być w zasięgu 3G, ale to dotyczy każdej z sieci. Co do Playa to możesz sobie chyba zamówić go przez Play Online i jak coś zwrócić w ciągu 10 dni. Możesz też kupić sobie jakiś Play Fresh (Play na kartę) za 10zł (czy po ile tam mają najtaniej) i w taki sposób sprawdzić jak u Ciebie z 3G.

Co do prędkości to u mnie jest czasami szybciej (90kb/s) (a na pewno stabilniej) niż na radiówce osiedlowej, gdyby nie pingi to do stacjonarnego też bym sobie wziął Playa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...