Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Professor00179

Wadliwy front audio panel?

Polecane posty

Kupilem dzis sluchawki Audio Technica SJ5 i podlaczylem do kompa. I przezylem niemily szok - w tle caly czas slysze (nawet nie w takim tle bo jest glosno i wyraznie przy czym nie widziec czemu lewa sluchawka ma z tym wieksze problemy) niesamowite szumy i piski. Po podlaczeniu do tylniego panelu upewnilem sie, ze ze sluchawkami wszystko jest OK i to przedni panel szwankuje.

Jako, ze mialem problemy z tym juz na wczesniejszych sluchawkach domyslam sie co moze byc problemem. Wydaje mi sie, iz standardowo glosnosc przedniego panelu jest ustawiona na zbyt wysoka bo w poprzednich sluchawkach, ktore posiadaly regulacje glosnosci na kablu problem dalo sie zazegnac. Dzialo sie to tak, ze kiedy slyszalem szumy zmniejszalem glosnosc sluchawek do polowy i wtedy moglem juz bawic sie dowoli systemowa zmiana dzwieku.

Niestety, przy SJ5 nie ma pilocika do zmiany glosnosci w lot i tu pojawia sie problem. Kabelek od sluchawek ma tylko 1.1m wiec nie ma mozliwosci podlaczyc go z tylu kompa. Nie mam tez mozliwosci (tak mi sie zdaje) podlaczania sluchawek do moich glosnikow (creative inspire p380) Czy jest jakas mozliwosc zmiany poziomu glosnosci w przednim panelu? Wydaje mi sie, ze jesli odpowiednio dopasuje ja w stosunku do sluchawek szum zniknie badz zostanie ograniczony.

PS: Jakbyscie potrzebowali dodatkowych informacji - karta dzwiekowa to Realtek, a obudowa to Antec Three Hundred.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...