Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mesersmize

Wypalanie LightScribe

Polecane posty

Witam.Mam nagrywarkę dvd z opcją lightscribe , ale nie wiem jak jej używać. Próbowałem przez nero wypalić sobie taką etykietkę:

Zrobiłem już wygląd,Klikam plik---drukuj etykietkę lightscribe --- i wyskakuje mi błąd "parametr jest niewłaściwy" czy coś w tym stylu.

Czy ktoś jest w stanie mi pomóc z tym nero lub może zna inny program i jest w stanie powiedzieć mi jak go używać?

Z góry dzieki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze:

-musisz miec plytki LightScribe :)

Po drugie:

-w Nero musi byc aktywna opcja LS

(jak nie ma moze pomoc to cudo ale nie musi :)

Po trzecie:

-warto sobie sciagnac Sure Thing CD Labeler (trial) na tym dziala.

CHIP oferuje jeszcze takie cos moze toto zadziala.

Oczywiscie plyte LS wkladamu "do gory nogami" i dopiero wtedy drukujemy okladke :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze:

-musisz miec plytki LightScribe :)

Po drugie:

-w Nero musi byc aktywna opcja LS

(jak nie ma moze pomoc to cudo ale nie musi :)

Po trzecie:

-warto sobie sciagnac Sure Thing CD Labeler (trial) na tym dziala.

CHIP oferuje jeszcze takie cos moze toto zadziala.

Oczywiscie plyte LS wkladamu "do gory nogami" i dopiero wtedy drukujemy okladke :)

Płytki LightScribe mam,SureThing Tez mam ale nie umiem tego zrobic. W nero wchodzę w plik -- drukuj etykietę lightscribe to chyba jest aktywne,ale nie wiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu, w zakladkach, jest to opisane

Ja sam, od dawna juz, nie używam Nero. W żadnej wersji.

Uważam, ze tak rozbudowany, zawodny, program służący do wszystkiego, niczemu nie służy.

Jest przecież tyle darmowych, lekkich i szybkich programow do nagrywania, ze używanie ciezkiego, pełnego bledow i dodatkowo płatnego Nero, mija sie z rozumem.

Wersje OEM dodawane do nagrywarek, nie sa upgradowane, a wersje free jest tak uboga, brzydka i pelna reklam i zachety do kupienia pelnej wersji, ze odrzuca juz samym wygladem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieks za pomoc.Sterowniki mam ok.Wczoraj udalo mi sie jakos wypalic w koncu ten obrazek.Dzieki za programik , na pewno pobiore.

A ja mam pytanie też mam taką nagrywarkę, ale jeszcze się tym nie bawiłem, ile taka płytka kosztuje?

Ja kupiłem płytke dvd Verbatima za 2,50zł. Ile kosztuje cd to sie nie orientuje bo tez pierwszy raz to robię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie też mam taką nagrywarkę, ale jeszcze się tym nie bawiłem, ile taka płytka kosztuje?

CDR od 1,50

DVD od 2,50

w slimach, w cake taniej.

Dzieks za pomoc.Sterowniki mam ok.Wczoraj udalo mi sie jakos wypalic w koncu ten obrazek.Dzieki za programik , na pewno pobiore.

Jak i czym ? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...