Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mateogala

Gwarancja Karty Graficznej odrzucona z powodu braku naklejki

Polecane posty

Przeczytałem tekst Publicystyczny w waszym piśmie, ( Numer 07/2009 , strona 119 ) i mam do ws takie pytania...

1. Posiadam Karte GeForce 8600gts która prawdopodobnie mi się spaliła, dałem ją na gwarancję ale mi jej nie przyjeli z powodu braku NAKLEJKI z Numerem seryjnym, który przypadkowo zerwałem

2. Karta posiada jeszcze jeden kod kreskowy, więc chyba da się karte zidentyfikować

3. według tego artykuło, mam prawo ubiegać się o niezgodość z umową...

takie pytanie, czy mogę się o to ubiegać przy tej zerwanej naklejce licencyjnej ?

post-46876-1251718144_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem tekst Publicystyczny w waszym piśmie, ( Numer 07/2009 , strona 119 ) i mam do ws takie pytania...

1. Posiadam Karte GeForce 8600gts która prawdopodobnie mi się spaliła, dałem ją na gwarancję ale mi jej nie przyjeli z powodu braku NAKLEJKI z Numerem seryjnym, który przypadkowo zerwałem

2. Karta posiada jeszcze jeden kod kreskowy, więc chyba da się karte zidentyfikować

3. według tego artykuło, mam prawo ubiegać się o niezgodość z umową...

takie pytanie, czy mogę się o to ubiegać przy tej zerwanej naklejce licencyjnej ?

Kod kreskowy nie ma nic wspolnego z gwarancja,tam po prostu jest tylko cena dla skanera.Dis chyba kazde urzadzenie ma swoj kod na naklejce,i jesli nie ma naklejki to trudno potem stwierdzic serwisowi czy sprzedawcy danego urzadzenia ze to wlasnie o,,to'' urzadzenie chodzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że możesz posiadać jeszcze jeden dowód zakupu który powinni przyjąć- paragon fiskalny. Jeśli go posiadasz weź go na kolejną wycieczkę z kartą;) jeśli Cię spławią to udaj się do rzecznika praw konsumenta (w każdym większym mieście go znajdziesz;), powinien napisać pewne pisemko po okazaniu którego pracownicy będą Cie obsługiwać na wyścigi;) Mnie raz specjalnie przyszedł przeprosić kierownik:P chodziło o troche inny rodzaj sprzętu, ale jeśli tam dalo radę to może tutaj też;)

najwiękrzy problem- paragony po jakimś roku... zacierają sie. nie da się rozpoznać co na nim było;/ wtedy należy użyć "tupetu jak tyran" (cholera, Cejrowski się udzielił:P). powiedz by Ci UDOWODNILI że zatarty paragon to NIE JEST paragon od tej karty:D powinno podziałać;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...