Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kikoks

Karta Dźwiękowa Sound Blaster Live! Creative

Polecane posty

To tak, mam problem z kartą wymienioną w temacie. Niewiem czy jeszcze trzeba podawać coś, bo na płycie jest tylko to...

Gdy podłączam kartę pod kompa, standardowo ją wykrywa, instaluje sterowniki, wszystko ok, komputer wciąż ją ma zapisaną. potem się pojawia że mam uruchomić ponownie komputer, to uruchamiam, ale dźwięku już nie ma... Pomóżcie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moje oko należy w biosie płyty głównej zmienić z ustawienia karty dźwiękowej na płycie na OFF ( zdarza się że opcja AUTO przełącza na zintegrowaną).

Jak nie podziała zamiast automatycznych sterów spróbuj ściągnąć najnowsze ze strony producenta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką masz wersję karty (przeczytaj oznaczenie na karcie - CTxxxx lub SBxxx)? Jeśli to OEM (p. Google), to od sterowników ze strony Creative'a trzymaj się z daleka. Jeśli to, co napisał TaxMan nie pomoże, to wypróbuj kXy, tylko wcześniej sprawdź, czy Twój model jest na liście obsługiwanych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przede wszystkim wyłącz w Menadżerze Urządzeń wbudowaną kartę dźwiękową, powinno się automatycznie przełączyć na SB

jak nie to Panel Sterowania -> Dźwięk i urządzenia audio ->Audio -> Ustaw urządzenia domyślne na SB

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...