Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luq92

Gry minimalizują się podczas grania

Polecane posty

Mam problem z każdą grą, w którą gram ponieważ co jakiś czas mi się ona minimalizuje. Szczególnie te zjawisko pojawia się w Crysisie. W czym może tkwić problem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielokrotne wciśnięcie klawisz SHIFT może spowodować zminimalizowanie gry. Trzeba wtedy w panelu sterowania wyłączyć ułatwienia dla osób niepełnosprawnych. Dokładnie nie jestem w stanie sprawdzić (komp w pracy).

Ewentualnie może przez przypadek naciskasz ALT+TAB lub ALT+Esc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To raczej nie to bo wciskam tylko klawisze odpowiadające za kierunek i takie tam. Shifta nie dotykam nawet. Ale nawet jeśli to by komunikat się pokazał, że wciśnięto pięć razy Shift...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem powrócił. Przez jakiś czas był spokój. Nie mam żadnych X-Fire i podobnych programów. Czy to może być spowodowane rozgrzewaniem się karty graficznej? Bo zauważyłem, że czasem gdy wiatrak się wkręca na wyższe obroty to gry potrafią się same minimalizować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crysis zaczyna się minimalizować przy niecałych 60 stopniach na grafie. Czyli jakies dwie minuty po rozpoczęciu gry. Supreme Commandera wywala po jakiś piętnastu minutach. Grafika w spoczynku ma 40 stopni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...