Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Darkrai

Wolno chodzi...

Polecane posty

Kiedyś na laptopa z Vistą ściągnąłem emulatora NDS oraz Pokemon Platinum. Przeszłem do 3 odznaki, a potem mi się znudziło więc postanowiłem ściągnąć sobie grę na GBA , wszystko było cacy dopóki mój braciszek nie wyłączył komputera na ostro przez power (tak naprawde to nie wiem czy to z tego powodu, bo ja też nie raz go tak wyłączałem ). Niektóre pliki które wyrzuciłem wróciły...włączyłem Harvest Moon'a i przestawiłem wielkość okienka w VBA na 2x, wtedy pokazał się komunikat u dołu ekranu w dymku, że ten program jest niezgodny z paletą kolorów Windows Aero (czy coś takiego) i wtedy okna zmieniły się na Windows Vista Basic.

Komputer chodził wolniej niż poprzednio a gry strasznie się cieły (przed tym Poki chodziły mi płynnie na openGL :confused: ).

Czy może ktoś wie jak temu zaradzić??

Oto mój sprzęt:

Procesor:AMD Turion X2 Ultra Dual-Core Mobile ZM-80 2,10 GHz

Ramy: 4GB

System: 64-bitowy

Karta: ATI Radeon HD 3200 Graphics

(Nie śmiejcie się, że gram w Pokemony...Undercover i Ceville też mi tak wolno chodzą!!! :mad: )

I podobno ten system z 32-bitowego został zamieniony na 64-bitowy żeby szybciej chodził, bo 32-bitowy nie wykrywa pełnych 4GB (nie chodzi tu o zainstalowanie nowego Visty 64-bitowego).

Gry takie jak Undercover, Age of Empires III u mojego kolegi chodzą płynnie na full detalach chociaż ma gorszy komputer (karta 256MB jakieś 1GB ram oraz procesor 2,1Ghz jednordzeniowy...czy coś)!!! :down:

Otrzymujesz ostrzeżenie za piractwo.-mateusz(stefan)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...