Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fo13

Rozwiązany: Call of Juarez 1 - Problem z płynnością gry

Polecane posty

Witam

Mam do Was pytanie a mianowicie zainstalowałem sobie Call of Juarez 1, i mój problem polega na tym że mimo iż teoretycznie komputer spełnia wymagania minimalne to gra strasznie tnie a najdziwniejsze jest to że mam taka samą ilość fps na najmniejszej rozdziałce i na min. detalach co i na największej rozdziałce i max. detalach. Po prostu zmiana ustawień graficznych nie wpływa na ilość fps. Mam wszystkie stery najnowsze, wyłączam zbędne procesy, komputer jest czysty i tak zero poprawy.

Oto moja maszyna:

-Zasilacz chieftec 450W

-celeron 2.93ghz 64-bit

-ASRock 775Dual-880Pro

-EVGA GF 8600gts 256MB

-Goodram 2gb

-Smsung Sata 200gb

Wiadomo procek nie bardzo do gier i płyta graficzna trochę ogranicza grafe ale grałem już w takie tytuły jak Far Cry i Call of Duty Modern Warfare i wszystko szło na wyższych detalach raczej bezproblemowo. Jeżeli nie wiecie jak to rozgryźć to chociaż przybliżcie mi czym to może być spowodowane. Z góry dzięki :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam gorszego kompa i miałem ściny na średnich detalach ale z rozdziału na rozdział chodziła coraz lepiej. Myślę że pierwsze etapy gry Techland schrzanił. Acha wyłącz DX 10 ( tam to są chyba cienie na full detalach ale tego nie pamiętam jak tam było w opcjach). Aź tak bardzo tnie że uniemożliwia to gry? Czy w multi tez tak masz? W multi gra lepiej chodzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście w multi gra chodzi lepiej ale normalnie w single tnie dość niemiłosiernie bo w aktualnej misji ilość fps to ok 14 i spada do po żądnych zawiech :confused:. Czyli nie ma raczej jakiegoś sprawdzonego sposobu na po prawe grywalności? :cool:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej niema takiego sposobu uniwersalnego. Może jednak spróbuj jak to oczywiście realne przejść trochę gry. Gwarantuje Ci że dalej już nie będzie ścin (bo sam przeszedłem :D). A masz wersje z CDA lub z Clicka? Bo jak nie to zainstaluj łatkę do gry. W tych wersjach z Clicka i CDA patch automatycznie się instaluje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skorzystałem z waszych rad, zainstalowałem patcha i przeszedłem parę epizodów na ścinkach ale za to teraz gra chodzi bardzo dobrze, chyba od 5 epizodu widać znaczną zmianę w płynności :smile: Dzięki za porady bo chyba bym skończył grę na samym początku ze zniechęcenia :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...