Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Drifter92

CD-Action Zestaw Gamer (Numer 06\2009)

Polecane posty

Po pierwsze jestem nowy na forum wiedz chcialbym sie przywitac z wszystkimi uzytkownikami,moderatorami i oczywiscie adminem ^^Wiec Witam :)

Dobrze teraz przejdzmy do pewnej sprawy.Otoz mam kilka pytan co do zestawu Gamer zalaczonego w CDA 06\2009.

1.Czy ten zestaw nada sie do bezstresowego grania w nowe tytuly jak i te ktore wyjda w niedalekiej przyszlosci (ofc max detale)

2.(To juz bardzie pytanie do tworzacych Konfigurator.. )Z jakiego sklepu zostaly brane ceny( Komputronik moze jakis inny?)

3(ostanie):Czy to jest kompletny zestaw bo nie orietuje sie dokladnie.....

Za wszystkie udzielone odpowiedzi serdecznie dziekuje(jesli taki temat juz byl to bym poprosil odnosnik na PM i usuniecie tego).Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam cię serdecznie na forum.

A co do twojego pytania to w dniach dzisiejszych nie znajdziesz gry której nie weźmiesz na full detalach.

Ale to się zmieni w ciągu roku może dwóch.

A co do twojego drugiego pytania to to jest kompletny komputer , tylko brać i grać.

Pozdro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzieki za odpowiedz.Przynajmniej juz wiem ze chce ten zestaw:PTylko jeszcze ta cena,bo ona przesadza troche gdyz wolalbym zeby to byl komputronik do ktorego mam dostep i moge odebrac sprzet osobiscie niz zalatwiac przez dostawe ktore fakt faktem moze byc ryzykowna...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny na pewno nie są z Komputronika. Wystarczy je porównać. Wszystkie wymienione podzespoły są w tym sklepie co najmniej kilkadziesiąt zł droższe. Co przy całym zestawie daje już sporą różnicę. Z resztą w całym artykule nie ma ani słówka o Komputroniku więc zapewne ich współpraca dobiegła końca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znowu ja :)(hehe).Jako ze nie chce zakladac nowego tematu to pisze tutaj.Zlozylem komputer w komputroniku i chcialbym sie was zapytac czy jest odpowiedni do gier..Parametry:

1.Intel Core2 Duo E8400 3,00GHz BOX

2. HyperX Black Limited Edition DDR2 2x 2GB 1066MHz CL5

3. GeForce with CUDA GTX 275 Zotac 896MB 2xDVI (PCI-E) AMP! Edition

4. WD Caviar GP-16 1TB WD10EADS 32MB cache SATA-II

5. CoolerMaster Elite 334 Black-Silver - bez zasilacza

6. Chieftec (CFT-600-14CS) 600W

7. EVGA nForce 750i SLI Mainboard Premium [123-YW-E175-A1] For The Win

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym proponował te 2

1.http://www.esc.pl/product_info.php?cPath=115_158&products_id=15102

2.http://www.esc.pl/product_info.php?cPath=115_158&products_id=15787

ale neo wyżęj zaproponowane też jest bardzo fajne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie ze znowu was nachodze :P ale nastapila nieoczekiwana zmiana planow....Otoz komputronik wycował ze sprzedazy GeForce with CUDA GTX 275 Zotac 896MB 2xDVI (PCI-E) AMP! Edition i teraz takie pytanie do was,jaka karte polecilibyscie mi za ta sama cene?

PS.Zapomnialem dodac ze chcialbym zeby Crisis chodzil na Very High...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W cenniku Komputronika jest napisane, że to nowy produkt i tylko chwilowo niedostępny, a nie całkowicie wycofany ze sprzedaży. A jeśli musisz ją mieć koniecznie dziś to EVGA GF GTX 275 For The Win ma cenę podobną a zegary nawet nieco wyższe.

EDIT:

OK, waśnie zauważyłem, że też jest chwilowo niedostępna:(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lubi nie lubi to niema znaczenia proponujesz to ci się bardziej opłaca no nie ??chyba że przedstawi jakieś arg.przeciwko radkowi.ja proponuje zrobić zakupy w esc taniej niż komputronik.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

esc ma wysoką renomęi nikt nie nazekał na nich ja też brałem z tamtąd już 2 kompy i kuruier przywiuzł i wszystko było OK

coś wymyśłimy za tą kasę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...