Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Master_kaka

Problem z nagrywarkami po instalacji DAEMON Tools

Polecane posty

Posiadm w kompie 2 nagrywarki. Spisują sie bez b.dobrze ale ostatnio coś popsułem. :confused: Teraz gdy chce wypalić płytę to nie mogę bo np: w nero do wyboru mam tylko 'image recorder'. Czy jesto to mozliwe ze to przez program Daemon Tools? Właśnie korzystałem z tego programu i coś przypadkowo (w tym programie) kliknąłem i odruchowo potwierdziłem... Od tej pory w nero nie wykrywa mi nagrywarek. Mam też zewnętrzny dysk. Działa, ale oprogramowanie od tego dysku nie wykrywa go... Myśle że właśnie w tym programie (Daemon) coś 'przestawiłem', a jeśli nie to jest to cholerny zbieg okoliczności :jezyk1: Odinstalowalem daemona i nic to nie dalo. Zainstalowalem nowego też nic.

Proszę o pomoc. Jest to może mały problem ale mi bardzo utrudnia życie. :wallbash:

Zapoznaj się z zasadami zakładania nowych tematów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie jest to spowodowane Daemonem bo jest to program do tworzenia wirtualnych napędów na kompie. Spróbuj może przeinstalować Nero a jak to nie da nic to poprostu odłącz nagrywarki i podłącz jeszcze raz. :biggrin:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem Nowe Nero i ono mi nie wykrywa napędów. Napędy oczywiście działają tylko np Nero ich nie widzi. Wszystko funkcjonuje prawidłowo tylko programy nie widzą nagrywarek i dysku zew.

Może mam Nero wadliwe? Ale wtedy nie wyjaśnia to 'sprawy' dysku zewnętrznego.

Zapoznaj się z zasadami pisania postów. Nie cytujemy posta bezpośrednio nad swoim, to zbędne - GFR

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...