Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bartmajster

Problem z karta graficzna

Polecane posty

witam forumowiczow :) mam taki dziwny problemik... w sumie duzy problem ;/

otoz kupilem nowa grafike ( Radeon HD4650 512mb Sapphire) i po zainstalowaniu sterownikow ekranu, wylacza mi sie dostep do neta :| nie wiem czym to jest spowodowane, na starej grafice takich problemow nie bylo... Nadmienie, ze po odinstalowaniu sterownikow ekranu, net dziala, dzieki czemu teraz moge tu napisac ^^ no ale wiadomo, co mi po tym, skoro ani odswiezanie ekranu nie dziala, ani gry... Czy ktos wie co moze powodowac ten problem ? Dostep do neta mam poprzez karte sieciowa, od kumpla przez router... jesli to moze cos pomoc...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bez jaj.... przecież to nie ma związku.... a sproboj zainstalowac najpierw grafe a pozniej stery od karty sieciowej.

Jedyne co mi przychodzi na mysl to moze to ze jakies pliki maja ta sama nazwe... ale to i tak bez sensu bo to jest przeciez w różnych katalogach...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprzednia karta to byl rowniez radeon, x1300, nie pamietam jaka dokladnie...

a z tym konfliktem IRQ to o co dokladniej chodzi? tzn, jak wroce z pracy to sprawdze to ;p ale jak juz znajde, to co ewentualnie mam zrobic?

a z tymi sterami juz proboqwalem, nic to nie daje :/

wiekszosc osob ktore o to pytalem, twierdzi ze najlepszym wyjsciem jest format... heh, rozwiazanie dobre na wszystko, no ale na razie nie chce tego robic, wole sprobowac jakichs innych metod :)

wczoraj znow probowalem z tymi sterownikami ekranu i teraz w ogole net nie dziala xD tzn, niby laczy, ale zadnego przesylu danych nie ma...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...