Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

quarrior

TwinTech 9800gtx+ - problem

Polecane posty

Witam, zakupiłem dzisiaj ową kartę graf. i mam problem. Kiedy wkładam ją do płyty, podpinam zasilanie itd. i w końcu włączam a tu nagle głośny pisk i nic. Nie wiem co mam robić! Wyczytałem w instrukcji płyty, że ten dźwięk oznacza źle podłączoną kartę graficzną ale ja wszytko robię ok.

Mój komputer to:

Gigabyte EP31-DS3L

Zasilacz 400W

Kigston 2GB RAM

C2D E4600

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozliwe... chociaz nie koniecznie akurat to musi być przyczyną.

Jendak ja i tak obstawiam zasiłke za słabą... jak już pisałem w temacie w którym pytałes się o karty i zasilacz do nich napisałem ci ze 400 to moze byc mało do tej kartki, jednak ktos podważył moje zdanie....

i wyszło na to ze mialem racje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie, czy karta mogła pobierać tyle mocy przy włączaniu komputera? Zdaje mi się że wtedy nie pobiera jej aż tyle żeby spalić zasilacz 400W, ale nie zmienia to faktu że i tak przydałby się 450-500W.

//EDIT: Ale jeżeli komputer nie chciał się włączać to możliwe że zasilacz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jasne, że podłączyłem :D . Zaniose do jakiegoś serwisu podłączą do lepszego zasilacza i zobaczę. Chyba, że to nie zasilacz.

Podłączałem ją też bez kabla z zasilaniem i było to samo. Czy karta już widzi, że potrzebuje więcej mocy nawet bez kabla?

EDIT: Właśnie wyczytałem, że karta wymaga 2 wtyczek 6-pinowych a w pudełku była tylko jedna ale wejścia są dwa. Tak się składa, iż mam dwie 6 pinowe, podłączyć je?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jasne, że podłączyłem :D . Zaniose do jakiegoś serwisu podłączą do lepszego zasilacza i zobaczę. Chyba, że to nie zasilacz.

Podłączałem ją też bez kabla z zasilaniem i było to samo. Czy karta już widzi, że potrzebuje więcej mocy nawet bez kabla?

EDIT: Właśnie wyczytałem, że karta wymaga 2 wtyczek 6-pinowych a w pudełku była tylko jedna ale wejścia są dwa. Tak się składa, iż mam dwie 6 pinowe, podłączyć je?

TAK! wszystkie pinki musza być podłączone! a to co dostałes w pudełku to tylko przełączka na wypadek gdyby twój zasilacz nie miał "samo od siebie" tych wtyczek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...