Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gregoric

Battle.net - Forbidden You don't have permission to access / on this server

Polecane posty

Po informacji z Beta-Keyami do StarCrafta 2, postanowiłem się zapisać do losowania na Battle.necie.

Lecz zauważyłem już jakiś czas temu, że wyskakuje mi napis

Forbidden

You don't have permission to access / on this server.

Lub podobny, na przykład: to access /index.html lub podobne.

Konto na nowym battle.necie mam, bo kilka dni po stworzeniu go owe założyłem, lecz nic mi to nie daje, bo każda próba wejścia na Battle.net kończy się tak samo.

Zarówno w Firefoxie (3.x), jak i IE (6.0). Z wyłączonym i włączonym antywirusem.

Jedynym powodem mogłoby być zmiana hostera usuł internetu - zmienił się dostawca (poprzedni upadł), lecz pracuje na tym samym połączeniu. Dziwne jest to, że zmieniło mi się IP i w sumie ten nowy jest gorszy, nie wiem nawet jakie mam to IP, zewnętrzne czy nie.

Jeżeli to wina hostera, jak zrobić przez jakieś proxy czy coś, bym mógł wejść na battle.neta, bo StarCraft na mnie czeka!

Dodam jeszcze, że w WarCrafta 3 na battle.necie gram normalnie.

EDIT:

Moje ip na WhatIsMyIP to: 93.179.225.206, w ipconfigu, poprzez cmd jest takie samo.

EDIT2:

Problem rozwiązany, dzięki Qby, Dzięki bardzo, przeczytałem to w komentarzu newsa. Do wszystkich: Chodziło o to, że muszę użyć eu.battle.net.

Sorry, że od razu bez szukania napisałem temat - ale chciałem w becie wziąć udział jak najszybciej xD i głupotę zrobiłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...