Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cugaro

Słuchawki

Polecane posty

AKG (modelu nie pamietam ale w MM je znajdziesz) lub Sennheiser 555 choć te drugie troche droższe (sam mam i mogę polecić).

te 555 są bez mikrofonu na czym mi zależy a tych nie wiem jaki model bo jest tego trochę

A co myślicie o Aero 5.1 ??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest to do Cs'a to wystarczą Philipsy za 35 zł które znajdziesz w tym sklepie do którego nawet pracownicy nie mogą wchodzić (nie dla idiotów) Pisała o nich redakcja 5 miesięcy temu i do tej pory dzielnie mi służą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam sprawdzić te słuchawki http://www.x-kom.pl/p/190028-sluchawki-kingston-hyperx-cloud-headset-czarne.html

Albo coś z Superluxów chociaż musisz prześledzić wszystkie możliwe recenzje na ich temat ponieważ z niektórymi mogą być problemy. Ze swojej strony mogę się wypowiedzieć na temat modelu HD668B, który posiadam. Grają znakomicie(mimo, że mam integrę... obawiam się o to, jak wielki będzie skok jakości po przejsciu na dobrą kartę dźwiękową :D) i to jest ich ogromny plus. Są też dość duże więc nawet ludzie o nieproporcjonalnie wielkich uszach znajdą w nich sporo miejsca :P Co do wyglądu... moim zdaniem jest średnio. Patrząc na nie kojarzą mi się jakieś stare słuchawy ale moze inni będą mieć lepsze skojarzenia :) Mam je jakiś miesiąc więc na temat wytrzymałości niewiele mogę powiedzieć, ale trzymając je w rękach czuję porządny, solidny sprzęt. Muszę jednak zaznaczyć, że te Superluxy nie należą do najwygodniejszych. O ile same membrany(twarde) da się jeszcze jakoś przeżyć to już poduszeczki podtrzymujące głowę są po prostu męczarnią :/ Jeśli nie przyjdzie mi do głowy nic co by mozna z nimi zrobic, będę musiał chyba poszukać innych słuchawek(może się jeszcze wyrobią :D)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 300 do gier masz sporo różnych słuchawek, tych z wbudowanym mikrofonem radzę unikać ze względu na możliwość uszkodzenia mikrofonu.

Słuchawek 'dla graczy' również radzę unikać, bo często płaci się w nich za nalepkę smile_prosty2.gif

Ale są wyjątki, np. Q-Pady albo HyperX Cloudy, oba są rebrandami Taksów 80, które są dość porządnymi słuchawkami.

Bez mikrofonu, już chyba nieśmiertelne = Superluxy 681 lub 669.

Możecie mi wyjaśnić, co was naszło, żeby odpowiadać w temacie sprzed 7 lat? [webtom]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...