Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

QwakGonJin

Problem z wi-fi

Polecane posty

Witam.

Mój modem to Tp-Link TD-W8970. Problem polega na tym że po kablu internet hula aż miło. Problem jest z wi-fi. Jeśli wyłączę szyfrowanie większość urządzeń (ale nie wszystkie!) ma połączenie z internetem choć potrafi być ono niestabilne. Po włączeniu szyfrowania WPA/WPA2 zaczynają się problemy. Telewizor widzi sieć przez pewien czas potem gubi połączenie. Po pewnym czasie wraca. Laptop widzi sieć ale nie jestem w stanie połączyć się z nią (hasło wprowadzam prawidłowe a czasami były problemy na wyłączonym szyfrowaniu). Drugi komputer stacjonarny również nie jest w stanie się połączyć ("nie można połączyć się z tą siecią") mimo że na otwartej sieci było wszystko ok.

Tablet nie widzi sieci w ogóle (nawet przy otwartej). Komórka żony będąc 10 cm od modemu potrafi zgubić zasięg do zera lub jednej kreski a po chwili odzyskać na 100%. Jedynie mój telefon nie ma żadnych problemów.

Ogólnie jest to dosyć irytujące. Modem mam już od około pół roku. Od początku były jakieś problemy z tym szyfrowaniem ale teraz zdają się one pogłębiać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...