Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasztan

Blue Screen Of Death przy grach.

Polecane posty

W grach Cities: Skylines, oraz Total War Rome 2, po około 3 minutach wyskakuje BSOD z znanym powszechnie kodem: 0x00000124

Nie jest to raczej nic z temperaturami, sprawdzałem temperatury na karcie graficznej 40-60oC na procku nie przekracza 50.

Mój pecet: GPU: ASUS Radeon R9 290, CPU: Intel Core i5 4690K (kręcony do 4.3), MSi Z87-G43, Zasilacz XFX PRO650W, Goodram PLAY! 2x4Gb.

Nie wysypuje się na żadnych testach, RAM w porządku, dyski też, TYLKO te 2 gry, w Battlefieldzie 4, 3, GTA Online, czy jakichkolwiek innych bardziej wymagających radzi sobie wyśmienicie bez klatkowania

Z góry dzięki za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

14 godzin temu, Firestone napisał:

Spróbuj przywrócić procesor do domyślnego taktowania - ten kod błędu może mieć coś wspólnego z napięciem na procesorze. Następnym potencjalnym winowajcą może być sterowniki do grafiki, wypadałoby sprawdzić jakieś nowsze/starsze.

Procesor przywróciłem - nic się nie zmieniło, oprócz liczby klatek na sekundę, BF3, 4 i GTA Online nie wysypują, a kiedy włączyłem Cities: Skylines po 15 minutach gry bluescreen z tym samym kodem. Jeśli chodzi o sterowniki GPU, to był mój pierwszy pomysł, nie zmieniło sytuacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...