Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zizou666

LinkWare - problem z usunięciem

Polecane posty

Cześć,

mam pewien problem z zainstalowaniem nowej wersji programu FlukeNetworks LinkWare. Posiadałem wersje 6.X i chcę zainstalować wersję 9.X. Jednak po usunięciu pierwotnej wersji, przy instalacji drugiej dostaję komunikat:

"An installation package for the product Fluke Network LinkWare cannot be found. Try the  installaition again using a valid copy of the installation package 'setup.msi'."

i dalej:

"Unable to uninstall old verion of Fluke Network LinkWare. Please uninstall it yourself using Control Panel Add-Remove Programs before attempting to install this product. Błąd krytyczny podczas instalacji"

Oczywistym jest, że w "dodaj/usuń" dawno tego programu już nie ma.

i instalacja się przerywa.

Próbowałem już wielu rzeczy. Wygooglałem i pobrałem coś takiego - https://support.microsoft.com/en-us/help/17588/fix-problems-that-block-programs-from-being-installed-or-removed co ponoć pomaga w tym przypadku, jednak u mnie nic nie dało.

Po odinstalowaniu starej wersji recznie usunąłem rzeczy związane z LinkWare z rejestru (ale nie jestem przekonany czy wszystko).

Zainstalowałem ponownie starą wersję i próbowałem usunąć ją przy użyciu programu Revo Uninstaller (który ponoc czyści rejestr), jednak też bez rezultatu.

Stosowałem czyszczenie rejestru CCleanarem.

Przeskanowałem wszystko Malwarebytes Anti Malware, jednak nie wykrył żadnego (!!!) problemu.

Z góry dzięki wielkie za jakieś wskazówki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...