Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nikonem02

HP dv6-3110sw - Nie widzi karty graficznej

Polecane posty

Witam :)

Na wstępie chciałbym z góry podziękować za pomoc, bo już sam nie mam pomysłów co mogę zrobić. ;)

Kupiłem używanego laptopa HP Pavilion dv6-3110sw.

Sprawdziłem, śmigał, system czysty, odpaliłem film na cda w 1080p, żadnej ścinki, koniec końców - kupiłem.

W domu wieczorkiem odpaliłem film - ciach, 3 minuty filmu i laptop zwalnia jak cholera. Reset, odpaliłem drugi raz - znowu. Pobrałem film na dysk - jakość 720p, ale z dysku śmigał normalnie. Potem chciałem odpalić jakąś grę (sprawdzić z czym grafika sobie poradzi). World of Tanks na minimalnych ledwo zipiał na 8fps. Menu, ładnie, bez zacinania, ale jak już załadował się widok "3d" laptop znowu zwolnił. Zainstalowałem Windows 10, aktualizacja wszystkich sterowników, pasta wszędzie wymieniona i nadal to samo. W przeglądarce wszystko działa, śmiga szybko, dopóki nie odpali się filmu, albo nawet głupiej candy crush na FB. To samo na pulpicie - zero czekania, szybko działa, dopóki nie uruchomię jakiejś gry.

Co może być przyczyną? Temperatury sprawdzałem w speedfan, 50 stopni w spoczynku, 60 przy odpalonej grze/filmie. HDD 30 stopni cały czas. Mam podkładkę chłodzącą.

Karta graficzna Intel.

Screeny z CDI i hwinfo w stresie

hwinfo.jpg

smart.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...