Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kristofes

Netgear WNA3100 rozłącza z internetem pomocy ;-;

Polecane posty

Witam,

Od jakiegoś czasu mam pewien problem. Otóż ostatnio musiałem zrobić format komputera. Wszystko poszło ok, więc po zainstalowaniu tego co było mi potrzebne zacząłem instalować gry. Gram dużo głównie w sieci i nigdy nie miałem problemów z połączeniem. Nie zdarzało się aby coś mnie rozłączało itp., lecz ostatnio przy grze w GTA Online po około 5/10 minutach gry zaczęło mnie wyrzucać z rozgrywki. Zauważyłem, że urządzenie(Netgear WNA3100) gubi internet. Sprawdziłem wszystko i okazało się, że nie mam aktualnych sterowników. Zainstalowałem je i zaczęło się robić jeszcze gorzej. Nie jestem w stanie odpalić żadnej gry bo cały czas przy jakiejkolwiek próbie zagrania online rozłącza mi internet... Co dziwne mogę korzystać z przeglądarki, oglądać filmy na youtube czy pobierać gry ze steama, bo urządzenie wyłącza się tylko gdy nie siedzę na pulpicie. Wydaje mi się to dziwne, że rozłącza mnie z internetem w grze, potem alt+tab wchodzę na pulpit i po 3sek. łączy się z moją siecią ponownie. Na ruterze nie pokazuje się nic wszystko jest w normie. Na laptopie da się grać w te same gry i internet chodzi bezproblemowo. Proszę o pomoc bo już nie wiem o co chodzi.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...