Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mocik1

Problem z zainstalowaniem windowsa

Polecane posty

Witam, nie dawno postanowiłem z ulepszyć komputer. Pewnego razu gdy grałem sobie w grę nastąpiło ostre zawieszenie się kompa po czym blue screen nie pamiętam już jaki, chodziło o dysk. Próbując dowiedzieć się czy coś stało się z dyskiem pożyczyłem dysk kolegi. Podłączyłem dysk i nie było żadnych problemów więc pomyślałem że to coś z dyskiem i zakupiłem nowy.Niestety po jakimś czasie znów stało się to samo jednak problem jakoś sam się rozwiązał. 3 tygodnie temu znów się zdarzyła się ta sama historia jednak problem sam się nie chciał rozwiązać więc postanowiłem z formatować komputer. Instalowałem windowsa 7 x64 z pendriva i wyskoczył błąd, coś o tym że nie znaleziono jakiegoś pliku i instalacja nie może być kontynuowana. Następnie instalowałem xp z płyty i to samo. Dziś pożyczyłem win 8 od kolegi.Wszystko szło dobrze gdy wyskoczył błąd, brak jakiegoś pliku, nie można kontynuować instalacji. Wyłączyłem komputer, odczekałem chwilę i postanowiłem zacząć od początku, ale gdy chciałem ustawić w biosie bootowanie na cd rooma okazało się że wcale nie mogę ustawić boota. Po 3 restartach opcja ustawienia bootowania była dostępna. Włożyłem płytę, ukazał się napis proszę wcisnąć dowolny klawisz. Wciskam i moim oczom ukazuję się napis BOOTMGR is missing press ctrl+alt+delete to restart. Wyskakuje to za każdym razem gdy po błędzie instalacji próbuję jeszcze raz zainstalować windowsa. Wydaje mi się że to wina płyty głównej(używana).Proszę o pomoc.

Płyta główna Asus P8H67 M EVO

Dysk Seagate ST1000DM003 1TB sATA III

post-913662-0-54322200-1450879926_thumb.

post-913662-0-88446100-1450879931_thumb.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...