Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kobra170

Adobe After Effects CC 2015 - problem z długością filmów + dobór innego programu

Polecane posty

Witam,

Korzystam z triala Adobe After Effects CC 2015, uczę się go dopiero, ale mam pewien problem związany z długością filmów. Mianowicie nie wiem jak zrobić, aby film był dłuższy niż 4 minuty. Tworzę proste filmy z muzyką i czasem zdarza się, że utwór ma więcej niż 4 minuty, ale nawet jeśli ustawię odpowiednią długość trwania każdego z elementów (obrazek, napis etc.) to i tak film ma 4 minuty, ponieważ tyle obejmuje pole ze ścieżkami, i zawsze ucina mi filmy na czwartej minucie.. Jak temu zaradzić?

Jeszcze druga kwestia, żeby nie tworzyć oddzielnego wątku. Czy jest jakiś darmowy i prosty edytor wideo, który umożliwia stworzenie efektu Audio Spectrum? Jest mi on bardzo potrzebny, i to w sumie jedyny powód, dla którego postanowiłem działać na AAE, ale za jakieś 20 dni kończy mi się trial, a nie chcę wydawać pieniędzy na zakup licencji, ani nie mam zamiaru też piracić, dlatego chciałbym przesiąść się na coś darmowego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...