Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

barthg86

Reset kompa przy wymagających grach

Polecane posty

Hej!

Mam następujący problem. Przy chwili grania w bardziej wymagające gry lub nieraz przy samej próbie ich uruchomienia komputer się restartuje. Sprawdziłem temperatury procka i graficznej i wygląda ok. Przy próbie obciążenia za pomocą OCCT, test na procka i ram przechodził bez problemu z temperaturami w normie. Przy graficznej na początku reset był po kilku sekundach. Gdy przełączyłem kompa do innej listwy (mamy problem z siecią i w pokoju jest jedno działające gniazdko dlatego urządzenia elektryczne podłączone są do sieci przedłużaczy), tej która była bezpośrednio podłączona do gniazdka to test na kartę graficzną przeszedł bez problemu przy temperaturach w normie. Natomiast przy teście power supply max minuta i następuje reset. Specyfikacja kompa poniżej:

Dysk Seagate 1TB, SATAIII, 7200RPM, 64MB cache (ST1000DM003)

Pamięć Crucial Ballistix 8GB (2x4GB) DDR3 1600MHz CL Unbuffered NON-ECC 1.5V (BLS2CP4G3D1609DS1S00CEU)

Zasilacz Corsair VS 550W ATX 120mm wentylator, EU version (CP-9020050-EU)

Karta graficzna MSI Radeon R9 270, 2GB GDDR5 256 Bit HDMI, 2xDVI, DP (R9 270 GAMING 2G)

Płyta główna MSI B85-G43 GAMING, B85, DualDDR3-1600, SATA3, HDMI, DVI, GBLAN, ATX (B85-G43 GAMING)

Procesor Intel Core i5-4440 (6M Cache, do 3.30 GHz) BOX BX80646I54440

Obudowa Zalman Z3 PLUS CZARNA mATX ATX OKNO USB 3.0

Planuje spróbować dziś podłączyć komputer bezpośrednio do gniazdka i sprawdzić czy problem wciąż występuje. Co robić jeśli tak? Komputer jest wciąż na gwarancji ale musiałbym wiedzieć jaką część reklamować...

Z góry dzięki za pomoc. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...