Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

didxelas

Zawily problem z komputerem który nagle przestaje słać obraz do monitora..

Polecane posty

Witam! Jako, iż moje umiejętności nie wystarczają jak zwykle wpadam tutaj po radę. Problem jest zawiły to przedstawię go w punktach.

1. Od jakiegoś czasu komputer nagle przestaje słać obraz do monitora. Chyba tak to można nazwać, bo monitor jest podłączony do zasilania, ale zachowuje się tak jakby nie był podłączony do komputera. Mimo tego dźwięk cały czas jest słyszalny np.TS czy Youtube chodzą dalej jakby nic się nie stało.(Monitor jest podłączony prawidłowo)

2.Zazwyczaj wystarcza reset komputera. ale zdarzało się, że ( mam dwie diody komputera jedna niebieska, która świeci się non stop i czerwona, która mruga) świeciła się cały czas czerwona dioda komputera. Restart/ wyłączenie i rozruch były niemożliwe do czasu wyciągnięcia kabli SATA(czerwona dioda gaśnie) i włożenie ich ponownie do gniazd SATA.

3.Dopiero od niedawna(przynajmniej tak mi się wydaje, nie sądzę,że bym pominął ten dźwięk) przy włączeniu komputera pojawiają się dwa sygnały dźwiękowe,niestety nie potrafię określić, czy są krótkie czy długie, gdyż od czasu ostatniej poważniejszej awarii minęły dwa lata.

Nic innego nie przychodzi mi na myśl.

System Operacyjny

Windows 7 Ultimate 64-bit SP1

CPU

Intel Core i5 4590 @ 3.30GHz

RAM

8,00GB 1-Kanałowy DDR3 @ 666MHz - 2 kości

Płyta Główna

MSI B85-G43 (MS-7816)

Grafika

W1934 (1280x1024@75Hz)

LG TV (1280x1024@75Hz)

3072MBATI AMD Radeon R9 200 Series (MSI)

Nośniki

149GB Seagate ST3160811AS ATA Device (SATA)

Napędy Optyczne

HL-DT-ST DVDRAM GH24NSC0 ATA Device

Audio

Realtek High Definition Audio

BIOS

Marka American Megatrends Inc.

Wersja V3.9

Data 2014-07-17

Z góry dziękuje za jakąkolwiek pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...