Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Alleon

nie można zainstalować nowych sterowników geforce

Polecane posty

Witam, od niedawna jestem posiadaczem laptopa asus G751J jednak mam problem ze sterownikami gdyż przy próbie aktualizacji ich przez geforce experience wyskakuje mi informacja ,,Instalacja nie może być kontynuowana ,ten sterownik graficzny nie jest zgodny z tą wersją systemu windows". Powinienem olać ten program i aktualizować je ręcznie? Mam windowsa 10 a aktualnie zainstalowane sterowniki to 353.54. Ogólnie dodam jeszcze że chce je zaktualizować bo to sterowniki podejrzewam za problem z wydajnością w Heroes of the storm - gra przy dowolnych ustawieniach ma częste spadki prędkości a ilość klatek na sekundę nie przekracza 30, chyba że przy okazji macie na to inną radę.

edid: z limitem klatek na sekundę problem rozwiązany - okazało się że była włączona pomysłowa funkcja mająca niby oszczędzać baterię ograniczająca ilość klatek do 30 przy pracy na baterii.. ale gra nadal potrafi się ściąć gdy na ekranie więcej się dzieje co na tym komputerze raczej nie powinno mieć miejsca (przynajmniej nie tak często).

EDIT2: zainstalowałem sterowniki ręcznie i wszystko działa, temat do usunięcia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...