Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aytug

Problem z dźwiękiem dla słuchawek

Polecane posty

Ostatnio wróciłem z wakacji i mam pewien problem z dźwiękiem. W grach, które miałem wcześniej zainstalowane (oprócz Dark Souls'a PTDE) wszystko normalnie w słuchawkach słychać. Za to teraz zainstalowałem ostatnio Crypt of The Necrodancer. Grając na głośnikach wszystko normalnie działa, lecz gdy wyłączyłem grę, przełączyłem na słuchawki i znów włączyłem, nie pokazał się filmik, tylko czary ekran, a po kliknięciu przycisku jakiego był ekran loadnigu, brak muzyki, a potem wywalało. Dałem sobie spokój i gram tylko w Necrodancera na głośnikach, ale ostatnio próbowałem włączyć Dark Souls'a i problem był taki, że nie słyszałem dźwięku z gry. Niby w mikserze dźwięk przypisany do słuchawek, ale słychać nic nie było i nie wiem co zrobić, aby działało. Po przełączeniu na głośniki działczy. Teraz instalowałem Guild Wars 2. Wchodzę do gry i nie słyszę żadnego dźwięku. Stworzyłem postać, zacząłem grać, myślę, że może coś w ustawieniach audio. Ustawione było, że przypisany dźwięk jest do Windows default (tzn. moich słuchawek), ale dla pewności przełączyłem na słuchawki, nic nie było słychać, lecz jak przełączyłem na głośniki, to z głośników już wszystko leciało. Wszystko inne na słuchawkach działa. Muzyka leci, gry słychać, skype działa, a tu takie problemy. Słuchawki: Razer Kraken 7.1 CHROMA. Do tej pory, od prawie roku nie miałem żadnych problemów związanych z nimi. O co w tym wszystkim chodzi? Jak temu zaradzić? https://www.youtube.com/watch?v=nVuCf5fHfpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...