Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

freakY

Problem "Sterownik ekranu przestał działać, ale odzyskał sprawność"

Polecane posty

Witam, mam problem ze swoim komputerem, od około pół roku (Nie chciało mi się tego naprawiać). Doprowadza mnie to do szału ponieważ nie mogę normalnie, komfortowo grać. Chodzi o to że podczas gry robi się czarny ekran bez powodu i albo trwa to 5 sekund i wraca do gry, albo gra się wyłącza i wyskakuje dymek z problemem w tytule. Problem występuje w takich grach jak: Dead Island, No more room in hell, Warface, LEGO Marvel Super Heroes, Bioshock 2, Payday 2 i wiele innych. Nie występuje w Borderlands 2, Counter Strike Global Offensive, Battlefield 3, Outlast, Wiedźmin 2, TES V Skyrim.

Problem jest szczególnie uporczywy w Warface, Bioshock 2 i Dead Island. W te gry mogę grać max 5-10 minut, potem mnie bezczelnie wyrzuca. Przykładowo żeby zagrać w Warface muszę grać na rozdzielczości 800x600. Na innych mnie wyrzuca, tylko na najniższej jest spokojnie.

Jest to bardzo denerwujące ponieważ wiem że mój komputer da radę pociągnąć te tytuły na max ustawieniach.

Specyfikacja komputera: AMD Phenom II X4 925 2.80 GHZ

4 GB RAM NVIDIA GeForce GTX 275

Proszę pomóżcie, szukałem podobnych problemów w internecie, ludzie mówili o aktualizacji sterowników, więc tak zrobiłem i nie pomogło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...