Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kris345

Wywala internet

Polecane posty

Jak rozumiem masz Neostradę. Kontaktowałeś się z dostawcą internetu? Spróbuj zrestartować router. Sprawdź na innym kompie podłączonym do tej samej sieci. Jeśli reset nic nie da, a na innym kompie będzie tak samo, to męcz dostawcę, bo i sprzęt i internet masz od nich.

Byłbym zapomniał. Jeśli łączysz się z routerem przez WiFi, to sprawdź połączenie na kablu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny problem i zaczyna mnie to irytować. Potrzebuję szybkiego internetu, który działa bez problemów. Właśnie zleciłem firmie strony internetowe Nowy Sącz zaprojektowanie sklepu i kilku stron. Boję się, że problem z internetem będzie się powtarzał a to bardzo zaburzy działanie mojego sklepu. Chciałbym zmienić dostawcę internetu, ale nie wiem jakiego wybrać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz hostować stronę u siebie, na domowym łączu? Takie rzeczy umieszcza się co najmniej na hostingach WWW, a lepiej na VPSach lub serwerach dedykowanych. Łącza przeznaczone dla użytkowników domowych są zazwyczaj asymetryczne, przez co mają za mały upload, a do tego nie gwarantują uptime'u.

Jeśli chcesz to postawić dobrze, to zainwestuj te parę złotych miesięcznie w jakiś nawet najtańszy płatny hosting i lepiej na tym wyjdziesz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...