Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zephyrowsky

Brak obrazu.

Polecane posty

Witam,

mam pewien problem dotyczący karty graficznej. Dzisiaj dostałem nową kartę Asus Radeon R9 290, wcześniej też ją miałem ale pojawiały się na niej artefakty więc zamienili mi na nowy egzemplarz. Gdy ją podłączyłem, system nie chciał ruszyć tzn włączyłem komputer z zamontowaną kartą graficzną, odpalam monitor i widzę tylko logo Windows 8 po czym ujawnia się czarny ekran a po chwili monitor przechodzi w tryb uśpienia. Proszę o pomoc, bo kupiłem prawie 3 miesiące temu komputer i ciągle leży i się kurzy... Co do komputera:

Procesor Intel core i5-4590

Płyta główna ASRock H87 Pro4

Zasilacz Themaltake Smart SE 530W

Karta graficzna Asus Radeon R9 290

Windows 8

Z góry dziękuję za pomoc!

PS. Wyszperałem w internecie, że system przełączył się z wejścia PCI-E czy jak to tam, na grafikę zintegrowaną i można to zmienić z poziomu BIOS'a lub systemu ale ta druga opcja odpada, bo przecież nie mogę wejść do systemu! >.<

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wejdź do biosu za pomocą klawisza Delete. i w biosie w którejś z zakładek masz opcję przełączania karty ze zintegrowanej na zewnetrzną. Nigdy nie posiadałem płyty ASrock, Ale gdzieś tam powinna być opcja INIT Display first. Zmień ją na PCI express. Powinno pomóc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...