Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jokeradam2

AMD Driver

Polecane posty

Witam,

miesiąc temu złożyłem nowego PC i pojawiły mi się dwa problemy ,które wcześniej się nie pojawiały , mianowicie:

1.Co jakiś czas wyrzuca błąd ,że "sterowniki AMD Driver przestał odpowiadać ,ale znowu działają" ,co wiąże się praktycznie z restartowaniem wszystkiego.Nie jest to jakieś częste dlatego wcześniej nie prosiłem o pomoc , ale jak wczoraj wywaliło mi je 3 razy to się wkurzyłem ;d.Wczoraj wgrałem też najnowsze sterowniki.

2.Jest to problem z WoT, normalnie zamykam WoT'a i kiedy chce go znowu odpalić ,czasem ,a w sumie praktycznie zawsze pokazuje się komunikat ,że program (...WoT...) jest już uruchomiony , muszę wtedy nacisnąć kombinacje alt+ctrl+delet , i już , znowu mogę normalnie odpalić WoT'a.

Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam ,Dżokeł chytry_prosty.gif

EDIT :Przypomniało mi się o jeszcze jednej rzeczy , nie jestem pewnie czy to dobry działa , ale skoro już założyłem temat to...Od kilku dni nie mogę pobrać rozszerzeń do Chrom'a ,za każdym razem wyskakuje błąd "NETWORK_FAILED" , przeglądarkę przeinstalowałem , ale to nic nie pomogło. Z moim internetem wszystko jest ok D:.

EDIT 2: Pobrałem bete Chroma;a 64 bitową i wszystko działa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...