Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

banaroo

jak zrobić sieć wi-fi

Polecane posty

witam,

mam internet od Vectry 30mb/s ich modem to Arris CM820. ja posiadam router edimax AR-7167WnA ADSL.

nie wiem jak połączyć te dwa urządzenia aby działało wi fi w tablecie. KOMPLETNIE się na tym nie znam, pewnie nawet nie podałam wszystkich potrzebnych danych....

please, help

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że będziesz musiała kupić normalny router Wi-Fi. Ten Edimax jest modemem ADSL, a nie routerem sensu stricte.

Nawet taki prosty powinien wystarczyć: http://www.morele.net/router-netgear-wireless-router-150mpbs-802-11n-with-4x-10-100mbps-switch-1x-wan-wnr1000-100pes-280774/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przeciwieństwie do modemu ADSL raczej nie zastąpisz modemu kablowego własnym. Modemy kablowe najczęściej mają firmware operatora, częstokroć bardzo mocno zmodyfikowany i ograniczający możliwości dane modemowi przez producenta.

W twoim pakiecie, Vectra oferuje za 5 PLN/mies. usługę Wi-Fi. Pewnie wiązałoby się to z podpisaniem aneksu do umowy i wtedy technicy podmieniliby obecny modem kablowy na mający opcje rozgłaszania Wi-Fi. Zapewne jakość stanów niskich, ale przy tych parametrach łącza - raczej różnicy nie uświadczysz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...