Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

st4yr0s

Bardzo mało wydajne dwie karty graficznie [AMD CrossFire]

Polecane posty

Witam!

Mam laptopa ACER ASPIRE 7560G, niżej jego specyfikacja:

- AMD Quad-Core A6-3420M (1.5GHZ -> Turbo 2.4)

- 8GB Ram DDR3

- karty graficzne AMD Radeon HD 6520G + 7670M + 1 GB dedicated VRAM

Mój problem jest taki że są one bardzo mało wydajne, np grając w Payday: The Heist (gra z końca października 2011) mam wszystkie ustawienia najniżej jak się da + rozdziałka 1270x720 a nadal mam 25-45 fps a jak wejdę w smoke'a to już tragedia...

Podobny przykład: League of Legends - ustawienia niemal wszystko na low (cienie wyłączone itd) rozdziałka 1600x900 (optymalna) a i tak fps'y skakały 30-60 a teamfight = 25.

Stąd moje pytanie, miał ktoś do czynienia z ww. kartami bądź technologią CrossFire i wie czy da się to jakoś podkręcić? Czy po prostu te karty zwyczajnie są słabe? Uprzedzam pytania - system nie jest zasyfiony (tzn. nie aż tak żeby to miało wpływ na rozgrywkę bo gram długo już na takich ustawieniach i nie ma zauważalnej różnicy w grywalności a nie mam tendencji do instalowania n+1 programów miesięcznie) i gdy spróbuję wyłączyć jedną kartę chociaż to rozdzielczość automatycznie się ustawia na 1152x768. W ustawieniach AMD mam wszystko zaznaczone w kierunku płynności a nie jakości grafiki.

Z góry dziękuję. smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...