Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LordKrayan

Problem z instalacją sterowników AMD do GPU

Polecane posty

Witam, mam problem z sterownikami do karty graficznej. A więc tak, dzisiaj chciałem zaktualizować je do najnowszej wersji, niestety coś poszło nie tak, a mianowicie: Gdy sterowniki się zainstalują to każe mi resetować PC, resetuję go, po czym pojawia się flaga Windowsa i napis "Uruchamianie systemu Windows". Kilka sekund później na ekranie pojawia się napis "Brak sygnału" a komputer ponownie się resetuje. Gdy już wstanie, to mam dostępne 2 opcje, które piszą po angielsku a odziwo mam system po polsku. "Repair system (jakoś tak) i w nawiasie (recomended)" a linijkę niżej "Start Windows Normally" kiedy klikam normally, to wtedy wszystko się powtarza, na ekranie pisze brak sygnału itd. Natomiast gdy klikam tą pierwszą opcje to później tak jakby włącza się Windows, ale nie do końca, mam dziwną rozdzielczość, podejrzewam ze 800x600 i okno "Nie można uruchomić komputera" coś tam się ładuję, a po kilku minutach wyskakuję okno z zapytaniem czy chcę przywrócić system windows, klikam opcję "Przywróć", po czym komputer znowu się resetuję, ale włącza się już normalnie, a przywraca do tego czasu, kiedy nie zaczołem nawet ściągać sterowników z internetu. (Oczywiście pobierałem z oficjalnej strony AMD).

Mam nadzieję, że w miarę dobrze to wyjaśniłem, być może trochę chaotycznie.

jakieś pomysły? Na wszelki wypadek podaje config PC'eta:

CPU: AMD FX 4300 Quad-Core 3,80GHz

GPU: AMD Radeon R7 260x DIRECT CU II 2GB OC Edition GDDR5 od ASUS'a

MOBO: MSI 760GM-P23 fx

HDD: WD Caviar Blue 1TB

PSU: Corsair VS450 450W

OS: Windows 7 64bit

Wiem, że to taka mieszanka biurowca z jakimś lepszym kompem do grania, ale mi tylko chodzi o sterowniki. tongue_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...