Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Helios98

Problem z obrazem w laptopie

Polecane posty

Witam właśnie zepsuł mi się laptop firmy Toshiba sad.png Ale nw co jest problemem, włączam i czarny ekran, brak obrazu nawet na monitorze kablem vga gdy podłączam to monitor widzi że kabel podłączony ale przełacza się na tryb uśpienia/odpoczynku bo nie widzi obrazu :/ Laptop ma prawie 2lata i nw czy to wina maurycy, ramu czy karty graficznej :/ (Jest zintegrowana albo normalna bo ETS2 chodzi mi płynnie na niskim bo mam 4gb ramu i 2,30GHz firmy Intel wink.png. Po prostu brak obrazu nawet dźwięku uruchamia i zalogowaniu się na konto nie ma sad.png Czekam i nic, słychać tylko pracę podzespołów :/ Procesor i wiatrak pracują czyli płyta główna cała :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gericom X5-F0rce 1840

Display Resolution: XGA Storage Capacity: 40 Processor Type: Pentium 4 Processor Manufacturer: Intel ? Display Size (cm): 35,81 Aspect Ratio: 4:3 Memory Size: Other CPU Speed: 1.8 GHz Form Factor: Portable Chipset: 865GE Hard Drive: Hard Disk Drive Alternative EANs: 2724260080401 Type: Portable Screen Size: 14.1 Inch

Chipset Brand: Intel Hard Disk Capacity: 40 GB Processor Family: Intel Pentium 4 Number of Cores: 1

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...