Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

konrino

Błąd z visualem i originem

Polecane posty

Witam!

Mam następujący problem otóż jakiś miesiąć tęmu była w moim mieście burza , nastąpiło jakieś zwarcie komputer się wyłączył .Następnego dnia zauważyłem że bios się zresetował i dysk D się przekrecił ( to znaczy musialem go ponownie podłączyć) , Programy które były własnie na tym dysku przestały działać tzn.

Pojawiał się bład zły obraz program xxx nie jest przeznaczony do uruchomienia go w systemie windows ,Chodzi tu m.in o origin , Następnie przeczytałem gdzieś że podmiennienie pliku ddl w systemie 32 (jesli dobrze pamietam ) pomoże , lecz po tym działaniu wyskakuje mi bład aplikacja nie została własciwie uruchomiona , a gdy chce wejść to msconfig wyskakuje błąd z microsoft visual cc+ wszystki te błedy załączę . Dodam iż próbowałem odinstalowac wszystkie visuale i zainstalować je jeszcze raz ale nic nie pomogło , również czycszczenie rejestru ccleanerem Nwm co jeszcze mogę zrobić . Chyba tylko zadziała reinstall systemu . (windows 8.1). Jeśli ktoś ma jakieś pomysły proszę o pomoc smile_prosty.gif

wszystkie błedy : http://pl.tinypic.com/r/106gbip/8

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...