Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gomlinzgryzliwy

Windows Vista brak winloaded.exe i problem z windows.old

Polecane posty

Witam oto mój problem, mam nadzieję, że ktoś pomoże:

Windows Vista Home Basic - rodzice chcieli zainstalować nowo kupioną drukarkę. Po zainstalowaniu wszystkich sterowników coś im wyskoczyło (piszę z opowiadań), że winda potrzebuje aktualizacji. Zrobili wszystkie a po wyłączeniu komputera i ponownym włączeniu (od tego momentu już widziałem ja) wyskakiwało okno o braku pliku winloaded w C:/windows/system32 . Nie dało się wywołać trybu awaryjnego ani nic. Rada systemu - włożyć dysk z windą i wybrać opcję napraw. Po włożeniu systemu niestety nie miałem żadnej opcji a system przygotowywał się do nowej instalacji. Pomyślałem, że zainstaluję i przekopiuje ten winloaded z nowo zainstalowanego systemu do starego. Instalacja szła ok - podczas resetów miałem 2 Visty do wyboru (i myślałem, że tak pozostanie). Po zakończonej instalacji oczywiście ze starego systemu zrobił mi się windows.old - przekopiowałem winloaded.exe do starego olda i dopiero teraz zauważyłem - podczas uruchamiania laptopa nie mam żadnego wyboru systemu i od razu uruchamia się nowy.

Teraz moje pytania:

- Czy da się jakoś zrobić by windows.old zaskoczył do wyboru systemów by spr czy się uruchomi ?

- Czy można usunąć nowy tak by stary mógł działać ze wszystkimi sterownikami i ustawieniami ?

- Czy może jakoś przekopiować wszystko z olda do nowego tak by wszystko było jak wcześniej ?

CO poradzicie by zrobić w takiej sytuacji ? Bardzo zależy mi na starym systemie ponieważ nie raz i nie dwa męczyłem się z zainstalowaniem internetu z T-mobile i nie chciałbym tej męki przechodzić jeszcze raz. Bardzo proszę o szybką pomoc

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...