Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Qaandenzin

Sluchawki ROCCAT Syva. Problem!

Polecane posty

Witam. Dziś zakupiłem słuchawki ROCCAT Syva. Wszystko gra, dźwięk bardzo ładny. Lecz jest jeden problem... Mianowicie mikrofon, który rzekomo jest w słuchawkach, mi nie działa. Próbowałem na komputerze przez Skype i Teamspeak i nic. Postanowiłem spróbować na komórce... I dalej nic. Jakby tego mikrofonu nie było. Da się to jakoś naprawić? Proszę o pomoc.

P.S.

Produkt jest autoryzowany (poprzez stronę roccat.org) Na ten stronie można także dowiedzieć się, iż przy słuchawkach JEST mikrofon.

Dzięki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo Nokia przeważnie używa, a raczej używała, odwrotnego standardu w swoich wejściach jack. Inaczej mówiąc masa jest w nim zamieniona z mikrofonem. Tutaj masz to trochę szerzej rozpisane. Syva korzysta z klasycznego standardu i jeżeli myślę dobrze to będzie ci potrzebna przejściówka. Od siebie polecam Fii0 LU-1 albo LU-2.

Ale wracając do komputera. Na pewno używasz tego rozdzielacza? Możesz wrzucić tu jego zdjęcie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale tak to nie działa. Podłączając słuchawki tylko do wejścia słuchawkowego pasmo mikrofonu w ogóle nie jest przenoszone. Swoją drogą to śmieszne, że taka znana firma jak Roccat nie dodała odpowiedniej przejściówki do zestawu, a jednocześnie reklamuje słuchawki jako "dla graczy"...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...