Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ximz

Konkurs 18 urodziny CD- Action

Polecane posty

Witam. mam drobne pytanie co do konkursu pt. "Złoż życzenia z okazji 18 urodzin CD- Action" z numeru 04/2014. Czy będzie w ogóle rozwiązanie go, czy była to zwykła ściema? Pytałem się już pięć razy o to i za każdym razem jestem olewany... Proszę o odpowiedź jeśli komukolwiek wiadomo coś na ten temat.... pozdrawiam ;>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kij wie. Ja też wysłałem życzenia. Generalnie wszelakie konkursy smsowe zazwyczaj śmierdzą ściemą...chociaż nie wszystkie - raz wygrałem paczkę snickersów xd

Pożyjemy, zobaczymy, ja tam bym chętnie zobaczył rozwiązanie tego konkursu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś napisałem, że smsowe konkursy to ściema i bana dostałem :) Czy może ostrzeżenie. W każdym razie na sucho mi nie uszło.

Choć luźno parafrazowałem jednego z satyryków, który na swoim występie śmiał się z tych konkursów mówiąc, że naiwni wysyłają smsy, żeby wygrać samochód, a tym samochodem już od dawna jeździ córka organizatora.

Zapomniałem dopisać, że cytowałem klasyka satyry i stąd problemy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PROTOKÓŁ

z losowania nagród za rozwiązanie Konkursu urodzinowego ?18 urodziny CD-Action? opublikowanego w magazynie CD-Action 4/14

LAUREACI:

Wylosowano nagrody: 5 x kolekcjonerska figurka Predatora:

  1. Kajetan Pilachowski, Inowrocław
  2. Bartosz Kaja, Piątnica
  3. Ewelina Kuźlik, Warszawa
  4. Jakub Staniszewski, Tarnowskie Góry
  5. Krzysztof Schab, Krzyż Wielkopolski

Wylosowano nagrody: 5 x gra Titanfall + koszulka dla osób:

  1. Małgorzata Obrzud, Nowy Sącz
  2. Filip Krypiak, Wiązowna,
  3. Marcin Nowak, Konopiska
  4. Radosław Kukuła, Wrocław
  5. Mariusz Sadkowski, Legionowo

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, powiedzmy, że laureaci życzeń tych dwóch rzeczy są ( chociaż nie mam pojęcia skąd ich dane osobowe skoro nie trzeba było ich podawać). A co z resztą? Min. klawiatury, smartfon MONSTER, ZOTAC GeForce, CK FREE, LEGO Technic oraz zestaw dla gracza? Wysyłałem życzenia na klawiaturę, zestaw dla gracza oraz kartę graficzną, co z nimi ? :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wysłałem bo akurat mi coś fajnego wpadło do głowy :P (było coś o Wiedźminie i Wanii). Ale wiesz Smugg, jakby nie patrzeć wszelakie info o konkursach i rozwiązania powinny być umieszczane w piśmie, tymczasem o tych SMS'owych jest najmniej. Do tego chyba tam był zapis że najciekawsze będą opublikowane, fajnie byłoby przeczytać.

Ja tam się nie sapię o to, pytałem z ciekawości. Wiem że to nie twoja broszka ale jednak ci co za to odpowiadają mogliby się bardziej postarać ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Smuggler Oczywiście, że na waszą osiemnastkę. Jestem czytelnikiem od roku i bardzo podoba mi się wasze czasopismo, (aczkolwiek póki co nie podobają mi się tylko konkursy xD) Co do klawiatury, karty i zestawu no to fakt. Zastanawiałem się nad wymyśleniem ciekawych życzeń po to aby wygrać coś z tych przedmiotów jak chyba zrobili to wszyscy, lub większość biggrin_prosty.gif W końcu 7.50 zł piechotą nie chodzi więc się upominam ^^

Choć powiem szczerze, że już nie chodzi mi o nagrody, lecz o prawdomówność ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, to moze po prostu napisz do naszego biura reklamy (adres w stopce) i ich zapytaj, bo mi naprawde rece opadaja, a oni maja te wszystkie protokoly z konkuresow. Sugerujesz wprost, ze byly jakies kanty, nie ukrywasz ze zyczenia zlozyles bo chciales cos wygrac i takie tam. Naprawde jakos nie mam checi kontynuowania tego tematu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...