Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Titelitury

Problem z Wi-Fi na Windows XP

Polecane posty

Witam,

Wczoraj dostałem laptopa bez sterowników, bez systemu, wgrałem system,podpiołem kabel ethernet i zaczełem szukać sterowników w sieci, żeby odpalić dzwięk, poprawić grafikę i włączyć Wi-Fi Najpierw poprzez program do szukania sterowników "Driver Robot"(Start scan->exsportet->plik przeglądarki->strona diver robot) Zainstalowałem wszystkie, które dały się zainstalować (w niektórych były błędy np. rozpakowując).Ale nadal nie działał dzwięk i grafika. Potem znalazłem witrynę Maxdata() i zainstalowałem też ich sterowniki. (mając już wgrane te z Diver Robota) Sterowniki do dzwięku udało mi się dopasować ale WI-Fi mimo wgranego sterownika nadal nie mogę włączyć. Jak mam włączyć to Wi-Fi? Mam Maxdata eco 4010 IW, a sterowniki, które wrzucałem

Podsumowanie:

po przeinstalowaniu Windowsa naciskam przycisk Wi-Fi nie włącza się, na jednym z for znalazłem informację, że może to być spowodowane brakiem sterownika do WI-Fi więc próbowałem zainstalować z 2 stron programu szukającego sterowniki i strony producenta laptopa. Nie działa nadal Wi-Fi.

Co muszę zrobić, żeby Wi-Fi działało po ponownym zainstalowaniu systemu?

Jakie sterowniki muszę wrzucić żeby Wi-Fi zadziałało?

Od czego innego zależy jeszcze to, że Wi-Fi działa albo nie?

Model laptopa: Maxdata Eco 4010IW

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sterownik do Wi-Fi już znalazłem była tutaj ;)http://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?p=8637149#8637149,

Ale pojawił się kolejny problem a mianowicie Ikonka tego programu jest czarna i jeśli wjeżdzam na nią myszką to wyskakuje napis "Ralinktech wireless lan card not exist problem" Jesli wiecie co moze znaczyc ten przypadek, prosze, pomozcie, uwolnijcie mnie od kabli w laptopie ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...