Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sztabad

Problem z logowaniem

Polecane posty

Witam, mam dość spory problem z komputerem, otóż, mogę korzystać z internetu, przeglądać strony i tak dalej, ale nie mogę logować się do gier. Nastąpiło to nagle i nie mam pojęcia co w takiej sytuacji mogę zrobić. Podczas przeglądania internetu wszystko działa jak powinno - internet działa jak zawsze, strony ładują się z taką samą prędkością, filmiki na youtube również normalnie się ładują, jednakże gdy próbuje pograć w jakieś gry przez neta, nie mogę się zalogować. Podczas odpalania battlenetu, pojawia się sprawdzanie aktualizacji, później niby updatuje, ładuje do około 1/3 po czym wyskakuje błąd, informujący, że nie można się połączyć z serverem. W lolu, mogę kliknąć play, ale po wpisaniu hasła, gra próbuje połączyć kilka razy, po czym pojawia się informacja, że nie działa. W rifcie po wpisaniu hasła loguje się, klikam update i nic się nie dzieje. Czy ktoś ma jakiś pomysł jak sobie z tym poradzić? Będę wdzięczny za wszelką pomoc, jednakże jestem laikiem w kwestii komputerów, więc byłbym wdzięczny za dokładne wskazówki.

Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie instalowałeś ostatnio jakiegoś antywirusa? Launcher LoL'a wykorzystuje peer-to-peer niewiem jak battlenet i rif (ale pewnie tak).

Nie instalowałeś ostatnio jakiegoś programu antywirusowego lub coś. Pamiętam kiedyś miałem bodajże Avira antywirusa który blokował mi wszystko co wykorzystywało peer-to-peer

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...