Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

glock32

Problem z komputerem

Polecane posty

Witam, mam problem z kompem następujący: Miałem procka core 2 quada q6600 podkręconego z 2,4Ggz do 2,6Ghz jednam postanowiłem go przywrócić do 2,4Ghz, więc dałem biosie Reset do Defolut i safe and exit. Komp się zresetował, po wszystkim odpalam filmik na yt i filmik się włącza przeleci do 4sek, cofa się do 1 sek. cofnęło się do 1sek i doleci znowu do ok4 sek i to samo aż wyskoczy "błąd niemożna otworzyć filmiku" w między czasie się zorientowałem, że po przywróceniu domyślnych opcji nie mam w kompie dźwięku, (głośni K na dole z czerwonym X ). Postanowiłem sprawdzić w speedfan czy wszystko jest ok. temp są ok jednak obciążenie CPU przy włączonym jedynie Steamie i mozili skacze od 80 do 90%. Wie ktoś co się stało z moim PC, Postanowiłem odkręcić CPU ponieważ nie raz po OC, ekran migotnie na zielono, pomarańczowo, lub nie raz jak by lekko podskoczył jak by się lekkie spięcie zrobiło czy coś takiego, nie wiem..

Dodam jeszcze tyle, że, ta opcja od podkręcania procka co wcześniej miałem na 7 i do OC zrobiłem na 9 to po przywróceniu domyślnych opcji w biosie cały czas jest na 9, nie wiem czy to coś ma do rzeczy, w CPU-Z niby jest 2,4Ghz więc.. ?

A jeszcze do tego nie mogę wgrać sterów realteka , niby je wgrałem wyskoczyło info o resecie PC , zresetowałem jednak stery nie działają

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...