Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

VipeRatedR

Formatowanie windowsa 7 64-bity

Polecane posty

Witam, mam pytanie, czy kupując laptopa wraz z oryginalnym oprogramowaniem, mam możliwość sformatowania systemu? Do zestawu nie dostałem żadnej plyty od windowsa, poprostu przy odbiorze włączając pierwszy raz system windows był zainstalowany, czy ten windows jest na dysku, i czy moge tego laptopa sformatowac nie używając nowej kopii windowsa? Na dysku C mam folder "Windows" który waży 20,5 gb, proszę o pomoc, z góry dzięki :) Jeśli musze miec jakies pliki w tym folderze potrzebne do formatu, proszę napiszcie jakie to pliki. Sorry jeśli temat umiesciłem w złym temacie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem o co ci chodzi ale spróbuję... Po pierwsze, nie ma czegoś takiego jak formatowanie Windowsa. Sformatować można partycję (na przykład tą na której jest zainstalowany Windows - zwykle C:). Wiąże się to z wymazaniem wszystkich danych jakie były na tej partycji. Format najłatwiej zrobić używając do tego celu płyty z Windowsem, który potem od razu można zainstalować. Da się też inaczej, tylko wtedy będziesz miał pustą partycję bez żadnego systemu operacyjnego. Napisz może konkretnie co chcesz osiągnąć przez ten format (zmienić system na inny?, poprostu wymazać dysk nie instalując żadnego systemu?).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...