Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kminek5

[Problem] 2 Monitory i Artefakty

Polecane posty

Witam!

Jestem dumnym posiadaczem dwóch monitorów (BenQ 2411t oraz BenQ G2200W). Zawsze używałem tylko jednego monitora (2411t) gdyż nie potrzebowałem dwóch. Owy monitor był podpięty Kablem HDMI od firmy "HAMA". Nie dawno postanowiłem podłączyć drugi monitor (kablem DVI) i pojawiły się problemy.

W ustawieniach monitora windows mam taką opcję zaznaczoną:"Rozszerz te ekrany".

Dzięki temu mogę mieć jakby 2 pulpity (a nie jeden roziągnięty na 2 monitory) i swobodnie przesówać okienka między nimi.

Na początku bylo wszystko dobrze... później jak włączylem film na YT lub live'a na Twitch'u pojawił mi się na głównym monitorze (na prawym -> Patrz obrazek 1) matrix. Czasami pojawiał się Bluescreen.

Przed chwilą odpiąłem kabel (HDMI) z głównego monitora (tego prawego), gdyż miał znów te kolorowe kreski a mnie już szlag trafiał.... co się stało? Ten cały błąd przeszedł ten poboczny monitor (patrz obrazek 1)

Obrazek 1:

post-561343-0-39875600-1383255373_thumb.

Teraz wiem, że błąd nie dotyczy monitora a zapewne jakiejś wtyczki w komputerze. Dodam jeszcze że moja karta graficzna to Radeon HD7970 od GIGABYTE a ja cierpię w tej chwili, tylko z jednym monitorem :P

Proszę o pomoc! Pozdrawiam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...